NAKRĘCILIŚMY 8901,06 złotych 6 euro i 50 centów dla mieszkańców Żarowa dotkniętych pożarem.

Podczas pikniku charytatywnego „Nakręcamy Pomoc”, który odbył się na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie, dzięki wyjątkowo hojnym ludziom dobrego serca udało się zebrać do puszek sporą sumę pieniędzy. Uzbierana kwota pomoże poszkodowanym mieszkańcom naszego miasta dotkniętych żywiołem.

Przejazd rowerowy, stoiska z ciastami, watą cukrową, loteria fantowa, grill, znakowanie rowerów oraz najsmaczniejsze na świecie frytki to tylko część atrakcji przygotowana dla darczyńców w tym dniu.

Podziękowania za współorganizację imprezy, pomoc oraz zaangażowanie kierujemy do:

Burmistrza oraz radnych Rady Miejskiej, pracowników Gminnego Centrum Kultury i Sportu, Urzędu Miejskiego i Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie, pracowników Biblioteki Publicznej, policjantów z KP Żarów, młodzieży z Ośrodka Wychowawczego Mrowiny, wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Żarów, osób, które upiekły ciasta i chleby, pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie, Jacka Marczyńskiego za wsparcie organizacyjne, jury w konkursie „Wielkie Grillowanie”, sponsorów nagród firmie DAICEL Safety Systems Europe i Electrolux Poland z żarowskiej podstrefy ekonomicznej, przedstawicieli Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Żarowa.